When
since 2016-06-19
Where
Park Jordana
Kraków
Poland
How to check in

Odnajdź 5 kart oznaczonych logiem Whenvisited 

i zeskanuj kod QR na karcie. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta na Whenvisited to będziesz mógł założyć je po zeskanowaniu.

Już 19 czerwca w krakowskim Parku Jordana odbędzie się coroczne Święto Organizacji Pozarządowych. Specjalnie na tą okazję, Fundacja Whenvisited przygotowała grę edukacyjną, w której możecie wygrać atrakcyjne nagrody!

Podczas tegorocznego Święta NGO, zapraszamy do kolejnej, drugiej edycji akcji "Pomaganie przez odwiedzanie", która jednocześnie wskazuje na główną misję platformy whenvi.com. Tym razem zaciekawimy Was pięcioma faktami ze świata NGO zamieszczonymi w losowych miejsach na kartkach i ukrytych pod kodami QR/ linkami. Każdy uczestnik, który weźmie udział w akcji, będzie miał szansę zdobyć jeden z trzech power banków, a także wziąć udział w konkursie głównym organizatorów. Szansa na wygraną jest więc podwójna!Zasady gry i regulamin:


1. Przybądź 19 czerwca na Święto Organizacji Pozarządowych w godzinach od 11-17:00.

2. Zarejestruj się na platformie whenvi.com, używając Facebooka, Twittera lub konta GMAIL.

3. Użyj czytnika QR kodów i odkryj ciekawe fakty na temat organizacji pozarządowych w Polsce i na świecie dostępnych na terenie, na którym odbywać się będzie Święto Organizacji Pozarządowych. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zeskanowanie wszystkich pięciu QR kodów lub odwiedzenie wskazanych na kartkach stron internetowych (zalecamy użycie aplikacji Google Goggles).

To już wszystko! W przypadku wygranej, zostaniesz o niej powiadomiony przy naszym stanowisku (wyniki o 16:30).